Hİzmet Verİdİğİmİz Sektörler

Tüm Sektörler

Hİzmet Verdİğİmİz Sektörler

Hastane & Sağlık Kuruluşları

Hastane ve sağlık kuruluşları için hizmet veren bir yerin güvenilir, temiz ve konforlu olması gerekirken bu izlenimi ilk andan itibaren yaratmak isteyen işletmeler, 3D sanal gerçekliğin gücünden yararlanıyor. Fotoğraf ile klasik bir şekilde yapılan tanıtımların yerine üç boyutlu çalışmalar ile hastane ve sağlık kuruluşlarının gezilebilmesine imkan tanınıyor. Bu sayede ilgili işletme hakkında bilgi almak isteyen kişiler, web sitesine giriş yaptığında sanal turlar ile işletmenin görmek istediği tüm alanları gezerek inceleyebiliyor. Fotoğraf ve videolarda aktarılamayan tüm detayların aktarılmasını sağlayan 3D sanal gerçeklik çalışmaları, işletmelere profesyonel bir imaj yaratırken sağlık hizmeti almak isteyenlerin de kuruma güvenmesini, ziyaret öncesinden işletmeye aidiyet bağı kurmasını kolaylaştırıyor. Özel sektördeki rekabette işletmelerin fark yaratmasını sağlayan bu özel çalışmalar, çok kısa süre içerisinde hazırlanabiliyor.

Emlak & İnşaat

Konut alım satımı, inşaat ve yeni projeler için daha etkileyici sunumlar hazırlamak, müşterilerin tüm beklentilerine cevap verebilmek adına 3D sanal gerçekliğin sunacağı avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Projelerdeki tüm ayrıntıları aktarabilecek özel 3D çalışmalar, sektörde fark yaratmanızı sağlayacak ve müşterilerinizi etkileyebilmeniz adına işletmenizi ön plana çıkaracak. Evler, iş yerleri, arsalar, yeni inşaatlar olmak üzere farklı projelerde uygulanabilir olan 3D sanal gerçeklik, esnek yapısı sayesinde ofislerde yapılacak sunumlarda, web sayfalarındaki tanıtımlarda kolaylıkla yer alabiliyor.
Tek bir fotoğraf ile gösterilemeyen detaylar, 3D sanal gerçeklik ile kolayca yakalanabiliyor. Bir bütün olarak gerçekleştirilen çalışmalarla, pazarlaması yapılan yerlerde sanal tur yapabilecek olan müşteriler, fiziki ziyaretlerde olduğu gibi istediği şekilde dolaşarak, yüksek kaliteli görsellerle proje üzerinde hakimiyet sağlayabiliyor.
Projelerinize profesyonel bir destek sağlayabileceğiniz üç boyutlu çalışmalar sayesinde mevcut yeri ziyaret etme fırsatı olmayan kişilere de gayrimenkul yatırımlarında uzaktan ziyaret fırsatı sunan 3D sanal gerçeklik çalışmaları, işletmelerin müşteri portföyünün de artmasına katkı sağlıyor.

Açık Alan

Şehir merkezleri, turistik bölgeler, parklar, sahalar ve benzeri açık alanların görüntülenmesini ve ziyaret edilmesini sağlayan 3D sanal gerçeklik çalışmaları, ziyaretçileri etkiliyor. Turistlerin gördükten sonra onu ziyaret etmeye teşvik edecek özel çalışmalar, önceden sanal tur yapılmasını sağlıyor. Açık alanlarının büyüklüğü ne olursa olsun, matterport tarayıcılar ile farklı noktalardan yapılarak hazırlanan üç boyutlu çalışmalar; web sitelerinde, sosyal ağlardaki tanıtımlarda kullanılabiliyor. Şehirlerin tanıtımlarında resmi kurumlar tarafından da sıklıkla tercih edilen 3D boyutlu çalışmalar, standart 360 derece panoramik görüntülere göre çok daha gerçekçi bir deneyim sunuyor. Kişiler mevcut alan ile ilgili tüm detayları görülebiliyor, açık alanda gerçekten oradaymış gibi özgürce gezebiliyor.

Otel ve Tatİl Merkezlerİ

Tatil planı yapmak isteyenlerin yeni bir yer tercihi pek çok soru işaretini beraberinde getirirken işletmeler 3D sanal gerçeklik ile ilk andan itibaren iyi bir izlenim bırakabiliyor. İlk defa otele gelecek bir kişinin nerede yemek yiyeceğini, odalardaki yatak ve mobilyaların nasıl olduğunu öğrenmesini sağlayan 3D çalışmalar, böylece işletmeye ilk andan itibaren güvenilmesini sağlıyor. Yeni bir yer seçimi için önceden online olarak yapılacak incelemelerde ziyaretçilere sunulacak bir 3D sanal gerçeklik çalışması ilk andan itibaren fark yaratıyor. Böylece ziyaret öncesinde otelde ya da ilgili tatil merkezinde sanal tur yapılabiliyor. Sektörde fotoğraf ya da video ile yapılmaya çalışılan tanıtımlar bir noktada yetersiz kalırken, profesyonel bir şekilde matterport tarayıcıları ile yapılan özel çekimler sayesinde işletmeler ile ilgili tüm detaylar aktarılabiliyor. Yüksek çözünürlüklü görsellerle işletmenin her bir noktasını gezebilecek ve oradaymış hissini yaratacak olan 3D sanal gerçeklik projeleri, sağlayacağı avantajlarla otel ve tatil merkezlerinin tanıtım faaliyetlerine destekliyor. Önceden sanal tur yapan ziyaretçiler, otele ya da tatil merkezine geldiklerinde kendilerini yabancı hissetmediği gibi işletme ile müşteriler arasındaki güven de kolaylıkla kurulabiliyor.

Müze ve Sanat Galerİlerİ

Müzeler, özel sanat galerindeki sergiler, matterport tarayıcıları ile çekilerek sanal tur yapılmasına imkan sağlıyor. Son dönemlerin en büyük trendlerinden birisi olan 3D sanal gerçeklik sayesinde, yurt içi ve yurt dışındaki müze ve galerileri binlerce kişi ziyaret edebiliyor. Standart bir fotoğraf ya da 360 derece panoramik görüntülerin çok daha ötesinde bir deneyim sunan 3D sanal gerçeklik, fiziki olarak yapılabilecek bir ziyareti eksiksiz bir şekilde sanal ortama taşıyor. Sergilerdeki resimlerin tek tek incelenmesi, sergi alanlarında dolaşılabilmesi gibi tüm ayrıntıların yer aldığı sanal gerçeklik çalışmaları, ziyaretçilerin sergileri kaçırmamasını ve online olarak fiziki sınırlar olmaksızın ziyaret etmesine imkan tanıyor. Yüksek çözünürlükte çekilen görüntüler sayesinde hiçbir detayın atlanmadığı 3D çalışmalarda, ziyaretçiler dilediği gibi gezebilirken müze ve sanat galeri de bu özel çalışmalarla fark yaratmayı başarıyor.

Spor - Spa - Fİtness Salonları

Spor yapmak, SPA’ya gitmek ya da fitness salonlarında formunu korumak isteyenler için yer tercihinde fiziki özellikler, seçimi doğrudan etkiliyor. 3D sanal gerçeklik çalışmaları sayesinde mevcut spor alanlarındaki tüm detaylar internet ortamına taşınıyor. Nerede spor yapacağını önceden görmek isteyen kişilerin dilediği gibi sanal ziyaret yapmasını sağlayan sanal gerçeklik çalışmaları, standart bir fotoğraf, video ya da 360 panoramik görüntülerden çok daha iyi bir deneyim sunuyor. Normal bir ziyaretten farksız olarak gerçekleştirilebilen sanal turlara imkan tanıyan 3D sanal gerçeklik çalışması, matterport tarayıcıları ile özel olarak çekilerek hazırlanıyor. İnternet sitelerinde, sosyal ağlarda kullanılabilecek durumda olan 3D çalışmalar, ziyaretçileri ilk andan itibaren etkilemeyi başarıyor. Tanıtım ve hizmetleri sunma noktasında işletmelere büyük katkı sağlayan 3D çalışmalarıyla siz de spor, spa ya da fitness salonunuza dikkatleri çekebilirsiniz.