Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

IDEAPOL, 30 kişilik ve her geçen gün büyüyen uzman ekibiyle, firmanızın ihtiyacı olan danışmanlık hizmetleri ve dijital hizmetler için özel çözümler sunan tam kapsamlı bir dijital medya ajansıdır.

IDEAPOL Dijital Medya Ajansı; Sağlık Turizmi Danışmanlığı, Sağlık Sektörü Reklamcılığı, Satış ve Pazarlama Çalışmaları, Marka İnşaası ve Marka Yönetimi Danışmanlığı, Tanıtım Filmi ve Prodüksiyon Hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi & Reklamcılığı, Stratejik Planlama, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Web Sitesi & Uygulama hizmetleri sunmaktadır.

Kurulduğumuz günden bu yana Akdeniz’in En Yetkin Dijital Ajansı ve Sağlık Sektörü Reklamcılığının Lider Dijital Ajansı olarak bugüne kadar birçok uluslar arası marka, kamu kurumu, özel kuruluşlar, tıp merkezleri, özel klinikler ile çözüm ortaklığı yaptık.

Çözüm ortaklarımız ile hayata geçirdiğimiz dijital çalışmalara yatırımın geri dönüşümü kavramını adapte ediyor ve projelerimizde stratejik düşünceye ağırlık veriyoruz. Bu sayede çalıştığımız firmalara “değer” katıyoruz.

Bİzİm İçİn çalıştığımız her yenİ marka, bİr yenİ serüvendİr. Sİz de bu serüvene ortak olabİlİrsİnİz. Gelecekte görüşmek üzere…